تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی تیم فوتبال نیمای چمستان نور - امیدهای تیم برای صعود در جدول رده بندی افزایش یافت
منوی اصلی
نویسندگان
دوستان
آرشیو
منوی اضافه
  • متن
آمار و اطلاعات
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

سرمربی تیم فوتبال پارس فوتبال چالوس:


 سرمربی تیم فوتبال پارس فوتبال چالوس گفت : برتری خارج از خانه مقابل نماینده گرمسار ، امیدهای ما را برای كسب امتیاز در دیدارهای دور برگشت كه دیدارهای آسانی بر اساس جایگاه تیم های در جدول رده بندی بوده و میزبانی از شش تیم بالای جدولی در چالوس است ، امیدوار كرد .

امیدهای تیم برای صعود در جدول رده بندی افزایش یافت

'بهمن رضوانی' روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : رشد فنی و تاكتیكی تیم در هفته های اخیر لیگ دسته سوم فوتبال كشور امیدوار كننده است و تلاش می كنیم این روند را تا پایان رقابت ها تا رسیدن به صدر جدول رده بندی ادامه دهیم .

وی بیان داشت : بر اساس مذاكرات صورت گرفته ، زمین فوتبال محل برگزاری مسابقات خود از سلمانشهر به زمین فوتبال كلارآباد منتقل خواهد شد كه نزدیكی این زمین به شهر چالوس ، امكان حضور بیشتر علاقمندان فوتبال چالوس و بهره مندی بیشتر تیم از امتیاز میزبانی را فراهم خواهد كرد .

سرمربی تیم فوتبال پارس فوتبال چالوس افزود : زمین فوتبال هفت تیر چالوس همچنان در حال بازسازی است و مجبور هستیم در زمین های خارج از شهر میزبانی رقابت های فوتبال را بر عهده بگیریم كه این كار ، موجب محرومیت ما از امتیاز میزبانی دیدارهای خانگی خواهد شد .

تیم فوتبال پارس فوتبال چالوس در پایان هفته نهم لیگ دسته سوم فوتبال كشور با 12 امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی قرار دارد .

این تیم روز گذشته در گرمسار با گل های ' میلاد رحمت پور ' ، ' صادق محور ' و ' علی چنگیزی ' ، تیم میزبان را مغلوب كرد .


سایز نوشته ها :
معمولی   متوسط   بزرگ   خیلی بزرگ
پشتیبانی