تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی تیم فوتبال نیمای چمستان نور - مصاحبه سرمربی با سرزمین ورزش
منوی اصلی
نویسندگان
دوستان
آرشیو
منوی اضافه
  • متن
آمار و اطلاعات
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

مصاحبه محمدفربانیان سرمربی تیم فوتبال نیمای چمستان نور با هفته نامه سرزمین ورزش سه شنبه پنجم مهرماه
محمدقربانیان امسال در نیمای چمستان نور است:
  
اگر خودمان باشیم به راحتی صعود میکنیم

محمدقربانیان مربی سازنده و پرتلاش فوتبال مازندران،بالاخره پس از کش و قوس فراوان به تیم فوتبال نیمای چمستان نور پیوست.وی که فصل قبل هدایت پیام بابل را در لیگ سه عهده دار بود با چند بازیکن کلیدی به نور رفت.بازیهای درخشان تیمهایی تحت رهبری این مربی جوان و خوشفکر هرگز از ذهن فوتبالدوستان پاک نخواهد شد.در آستانه اولین دیدار با وی در مورد آخرین وضیعت تیمش همکلام شدیم گفتگویمان با قربانیان پیش روی شماست.
 *******************************
چه زمانی با مسئولان نیمای چمستان نور به توافق رسیدی؟
بیست روز قبل قرارداد خودم را با تیم بستم و از آقای ماشااله توکلی مدیر و مالک تیم تشکر میکنم که تا حد امکان امکانات را برای موفقیت تیمش فراهم کرد.امیدوارم جواب اعتماد ایشان را بدهیم.
بیست روز فرصت مناسبی برای آمادگی هست ؟
طبیعتا نه.ولی سعی کردیم با برنامه ریزی کوتاه مدت و انجام کارهای بدنسازی و تاکتیکی تا حدودی به مرز آمادگی برسیم.امیدوارم این زمان کم آمادگی در دیدارهای نخست برایمان مشکل ساز نشود.
معمولا تیمهایی تحت هدایت شما خیلی زیبا بازی میکنند امسال پیش بینی تان چیست ؟
این نظر لطف شماست من همیشه سعی کردم تیمهایی خود را هجومی ببندم تا تماشاگران از دیدن مسابقه لذت ببرندسال گذشته تمام دیدارهایی خانگیمان را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و طی یک حادثه یک امتیاز کم آوردیم اما امسال مصمم هستیم جبران مافات کنیم.
چند بازیکن از تیم سابقت را به نور آوردی ؟
نزدیک به شش بازیکن کلیدی و کارساز را که حتی تیمهایی لیگ یک و دو خواهان آنها بودند. با هماهنگی مدیریت باشگاه سعی خواهیم کرد بهترین تیم و ترکیب را برای رقابت ها آماده کنیم.موفقیت باشگاه هدف ماست و برای آن تلاش مضاعف خواهیم کرد.
در گروه نسبتا سختی قرار گرفته اید ؟
تا حدودی بله.اتحادپاکدشت،استقلال جنوب،شهرداری بهشهر و خزرمحمودآباد رقبای اصلی ما هستند ولی با تجربه ای که بنده دارم اگر خودمان باشیم براحتی صعود خواهیم کرد.
اولین دیدارتان با چه تیمی است ؟
دوشنبه یازدهم مهر با تیم شهرداری بهشهر و تلاش خواهیم کرد با کسب حداکثر امتیاز در این دیدار خود را در جمع مدعیان قرار دهیم.
حرف پایانی ؟
امیدواریم بتوانیم فوتبال زیبا توام با نتیجه را به نمایش بگذاریم و از همکارانتان بخاطر اینکه همیشه ما را حمایت کرده اند تشکر میکنم.سایز نوشته ها :
معمولی   متوسط   بزرگ   خیلی بزرگ
پشتیبانی